Підведено підсумки стажування курсантів факультету № 3

12 квітня в слідчому управлінні ГУНП в Одеській області відбувся захист стажування курсантів 4-го курсу факультету № 3, яке проходило з 21 лютого цього року у підрозділах Національної поліції за місцем мешкання.

aekrindex-jpgapeНа даних  заходах були присутні декан факультету № 3 полковник поліції Курбанов Я.Л., провідний фахівець факультету № 3 капітан поліції Боданюк М.А., викладач кафедри кримінального процесу Лісніченко Д.С., викладач кафедри кримінального процесу майор поліції Проценко О.О., заступник начальника слідчого управління ГУНП в Одеській області підполковник поліції Олена Венедіктова та слідчий ВРЗУСТ СУ ГУНП в Одеській області майор поліції Петричка І.А.

Захист складався з теоретичної та практичної складових. Теоретична складова включала в себе питання з таких навчальних дисциплін, як: «Кримінальне право», «Кримінальний процес», «Оперативно-розшукова діяльність» та «Криміналістика». Практична складова включала в себе знання статей, напрямку проходження стажування та проведення слідчих (розшукових) дій, цим самим курсанти продемонстрували на конкретній ситуації свої вміння та навички, які вони здобули під час проходження стажування.