Підведено підсумки практики курсантів ОДУВС

img_3714img_3765Відповідно до наказу МВС України від 27.06.2013 № 621 «Про затвердження Положення про практичну підготовку слухачів та курсантів вищих навчальних закладів МВС України» 06 лютого 2020 року на базі ГУНП в Одеській області було підведено підсумки проходження навчальної практики курсантами 2-го курсу, які проходили практичну підготовку у  територіальних підрозділах превентивної діяльності ГУНП в Одеській області, та курсантами 3-го курсу, які проходили практичну підготовку у  територіальних підрозділах кримінальної поліції та в органах досудового розслідування ГУНП в Одеській області.

Підсумки підведено практичними працівниками ГУНП в Одеській області, а саме: підполковником поліції Лимарем М.В., начальником ВПН УКЗ; Кійлюк В.Я., фахівцем організаційно-методичного відділу УКР; майором поліції Чернишовою-Костіною О.Є., старшим інспектором ВПН УКЗ;img_3702img_3764 підполковником поліції Мішиною Ж.В., старшим слідчим організаційно-методичного відділу СУ та майором поліції Боярським О.Д., старшим інспектором відділу ДОП УПД спільно з представниками кафедр оперативно-розшукової діяльності, криміналістики та психології, адміністративної діяльності поліції та кримінального процесу університету.

Підполковник поліції Максим Лимар виступив з приводу успішного проходження практики курсантами та наголосив на продовженні їх навчання і поверненні до лав Національної поліції. Також він вислухав запитання та пропозиції курсантів щодо покращення проходження практики та освітньо-наукових програм, переліку навчальних дисциплін та тем практичного спрямування. Після цього з деканами факультетів було узгоджено відповідні пропозиції з метою посилення практичної складової у навчальному процесі.

За час навчальної практики курсанти закріпили отримані знання в університеті та оволоділи відповідними навичками на посадах дільничного офіцера поліції, оперуповноваженого кримінальної поліції та слідчого.

Під час підведення підсумків практичними працівниками ГУНП в Одеській області здійснювалось вивчення звітних матеріалів, які підготовлені курсантами, заслуховувались їхні доповіді та відповіді на поставлені запитання.

img_3697   img_3726  img_3740 img_3742 img_3747img_3731 img_3751 img_3755 img_3769  img_3786 img_3804 img_3810img_3675img_3683img_3685img_3690img_3694img_3724