EnglishUkrainian

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ПО ПРОВЕДЕНИХ СИТУАТИВНИХ КОМПЛЕКСНИХ ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТТЯХ НА БАЗІ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ

26 червня в актовій залі Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ відбувся науковий захід з курсантами та студентами навчального закладу, за участі керівників структурних підрозділів: тимчасово виконуючого обов’язки декана ХФ Тараса Вайди, завідувача НМВ Лейли Дундич та завідувача ВКЗ Оксани Вербицької.

davsdrПід керівництвом старшого викладача кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки кандидата юридичних наук капітана поліції Вікторії Щирської  з курсантами 3-го курсу на протязі 2-го семестру 2017-2018 навчального року було проведено 10-ть ситуативних комплексних практичних занять, за результатами яких було відмічено найкращих курсантів, які у сформованій слідчо-оперативній групі продемонстрували алгоритм дій кожного учасника групи в залежності від отриманої інформації, яка містила ознаки злочину.

sdrdavПід час підведення підсумків за проведеним ситуативним заняттям, найкращі групи продемонстрували за допомогою мультимедійного забезпечення свій відзнятий алгоритм дій, а також конкретну інформацію, яка містила ознаки злочину та в процесі перевірки отримала своє підтвердження.

Кожна з груп виступила у формі доповіді, та кожний курсант в залежності від участі у СОГ доповідав по виконаній їм роботі з метою всебічного та об’єктивного розкриття злочину та проведення усіх необхідних слідчих дій під час  досудового розслідування в рамках кримінального провадження.

sdrdavДаний захід був проведений з метою закріплення теоретичних та практичних знань у курсантів Херсонського факультету ОДУВС. Кожен курсант мав змогу під час СОГ відчути покладені на нього обов’язки, зіткнутися з різноманітними життєвими ситуаціями, які виникають на місці скоєння злочину та вчитися приймати рішення у відповідності до діючого законодавства, після чого вміти звітувати під керівництвом про виконану роботу та зазначати наступні дії з метою направлення кримінального провадження до суду та його розгляду там.

Після виступу підводилися підсумки кожної слідчо-оперативної групи. Щодо курсантів, які під час ситуативних практичних занять показали найкращі вміння та навички, було прийнято рішення клопотати перед керівництвом стосовно їх заохочення.