Підписано Меморандум про співпрацю між ОДУВС та Департаментом надання адміністративних послуг Одеської міської ради

img_6057Сьогодні, 02 грудня, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін та директор Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради Євгенія Абрамова підписали Меморандум про взаємодію та співпрацю у сфері науки, освіти та підготовки кадрів, а також Договір про проведення практики здобувачів освіти ОДУВС.

img_6133Зазначені проєкти направлені на розробку та впровадження нових методів викладання та практичної підготовки здобувачів освіти, обмін досвідом і кращими практиками, спрямованими на підвищення рівня обізнаності та довіри до Одеського державного університету внутрішніх справ та Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради, а також здійснення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення з метою інформування громадськості про проведення спільних заходів у межах співробітництва.

Цього дня аналогічні меморандуми було підписано з очільниками Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова та Одеського державного аграрного університету.

img_6110img_6052img_6081img_6147img_6150img_6164