ПІД ЧАС ТАБІРНОГО ЗБОРУ КУРСАНТИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ БЕРУТЬ АКТИВНУ УЧАСТЬ У СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНИХ ТРЕНІНГАХ ТА СПОРТИВНО-МАСОВІЙ РОБОТІ

На виконання плану організаційної та виховної роботи з курсантами 1-го курсу набору 2018 року науково-педагогічним складом Херсонського факультету ОДУВС протягом першого тижня «курсу молодого бійця» проведено ряд організаційно-виховних заходів, які були спрямовані на вивчення особистісних професійно важливих якостей та творчих здібностей перемінного особового складу, формування почуття колективізму серед правоохоронців новостворених навчальних підрозділів, у тому числі й в умовах їх діяльності при підвищених фізичних та психологічних навантаженнях.

img_20180817_145046img_20180817_143939Реалізація системи психологічного супроводження першокурсників передбачала їх залучення до роботи у формі соціально-психологічних тренінгів, які протягом першого тижня проведені психологом факультету Колесніковою А.Г. Варто зазначити, що всі заняття з використанням тренінгових технологій проходили цікаво, сприяли налагодженню міжособистісної взаємодії курсантів у навчальних взводах, давали можливість новобранцям творчо проявити почуття взаємодопомоги та були націлені на удосконалення їх комунікації.

Також протягом цього періоду первинної адаптації до умов поліцейської служби з курсантами 1 курсу викладачами кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки проведено заняття щодо ознайомлення першокурсників з роботою спортивних секцій з боротьби самбо, дзюдо та рукопашного бою. Перші бажаючі вже записалися до їх складу.

img_20180817_14401717 серпня проведена першість табірного збору з армреслінгу серед хлопців та дівчат. Завдання цих змагань − виявити в чесному двобої найсильніших юнаків та дівчат. Так, переможцем серед юнаків став курсант 102 навчального взводу Артур Кириченко, а серед дівчат − курсант цього ж взводу Надія Гордаш. У кожному протиборстві між спортсменами точилася вперта, безкомпромісна та азартна боротьба, під час якої вболівальники активно підбадьорували представника свого підрозділу.

img_20180817_144835Курсант 102 взводу Анастасія Яблоновська, яка посіла 3 місце серед дівчат, цього ж дня відзначала свій день народження. Тож, разом із привітаннями з призовим місцем приймала  вітання й з днем народження.

Кращі спортсмени будуть відзначені дипломами під час підведення підсумків табірного збору напередодні Дня знань.

Вітаємо переможців та призерів змагань! Бажаємо молодим поліцейським подальших успіхів у професійній адаптації в навчальному закладі та успішному становленні як сучасних фахівців-правоохоронців.

Тарас Вайда, Херсонський факультет