Курсанти Херсонського факультету відвідали Управління патрульної поліції в Херсонській області

Ураховуючи новітні зміни в програмах професійної підготовки майбутніх поліцейських, певна частина курсантів Херсонського факультету, які навчаються за спеціальністю 262 “Правоохоронна діяльність”, після закінчення 2 курсу 2-1 4-1 будуть продовжувати навчання у поєднанні з практичною діяльністю в підрозділах патрульної поліції.

З денної форми навчання курсанти перейдуть на заочну та будуть освоювати свою професію на практиці. 10 травня для усіх другокурсників керівництво Управління патрульної поліції в Херсонській області організувало екскурсію на місці дислокації патрульної поліції.

Під час візиту курсанти мали можливість поспілкуватися з керівництвом, співробітниками, ознайомитися із структурними підрозділами та роботою чергової частини, з озброєнням та технікою, якою оснащена патрульна поліція, відвідати спортивний зал та переглянути відео з нагрудних камер поліцейських під час практичного несення служби.