Первинний інструктаж із заходів безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю

photo5416022415764469856В рамках навчальної дисципліни “Вогнева і тактико-спеціальна підготовка” доцентом кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ім. Олександра Одарія було проведено первинний інструктаж із заходів безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю зі слухачами факультету № 2 Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки вишу.

Під час інструктажу слухачам доведено основні вимоги Інструкції із заходів безпеки при поводженні зі зброєю, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 01 лютого 2016 року, а також розглянуто проблемні питання дотримання особистої безпеки працівниками правоохоронних органів під час використання і застосування вогнепальної зброї.