Персональний розподіл курсантів університету за схемою «2 роки курсант – 1 рік слухач»

Сьогодні, 27 травня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся персональний розподіл курсантів 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності, підготовка яких здійснюється за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».

d0201d78-985c-431a-a994-3170b4fe723d34 курсанти виявили бажання перейти на заочну форму навчання й проходити подальшу службу в територіальних підрозділах Головних управлінь Національної поліції та патрульної поліції Національної поліції України.

Засідання комісії проходило дистанційно, з використанням програмного забезпечення Zoom.

Курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності, які виявили бажання продовжити навчання за схемою «2 роки курсант – 1 рік слухач», розподілені на посади поліцейських сектору реагування патрульної поліції ГУНП в областях та поліцейських Управління патрульної поліції в областях ДПП НПУ відповідно до протоколу розподілу. Їх буде направлено до Одеської, Вінницької, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Сумської та Чернігівської областей.