Першопрохідці програми «2 роки курсант – 1 рік слухач» Херсонського факультету

1113Час вимагає нових форм роботи та нових видів навчання. Другий рік в Херсонському факультеті курсанти, які навчаються за спеціальністю “Правоохоронна діяльність”, проходять навчання в рамках програми «2 роки курсант – 1 рік слухач». Тобто, 2 роки стаціонарного навчання, а третій рік – заочне навчання, поєднане з практичною роботою в підрозділах Національної поліції України.

“Першопрохідці”, колишні курсанти, а нині слухачі 3-го курсу в цьому році вже отримають дипломи про вищу юридичну освіту, а для 22 курсантів-другокурсників вже 28 травня відбудеться розподіл за новими місцями служби. Завдяки участі у програмі, вже у серпні вони розпочнуть службу у практичних підрозділах поліції, а навчання у Херсонському факультеті продовжать заочно.