Першокурсники Одеського державного університету внутрішніх справ склали Присягу працівника Національної поліції України

img_0662Сьогодні, 12 жовтня, на стройовому плацу Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» 110 курсантів першого курсу Одеського державного університету внутрішніх справ присягнули на вірність Українському народові.

img_0696В урочистостях взяли участь директор Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС полковник поліції Геннадій Доскевич, заступник Голови Національної поліції – начальник Департаменту захисту економіки генерал поліції третього рангу Ігор Купранець та інші почесні гості.

img_0825Курсанти першого курсу один за одним урочисто присягнули вірно служити Українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

img_0916З урочистим складанням Присяги поліцейського першокурсників привітав ректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук: «Будьте завжди наполегливими та рішучими в досягненні поставлених цілей, особливо на ниві здобуття поліцейської освіти. Відповідайте новим вимогам та викликам часу! Я щиро переконаний, що в будь-яких обставинах ви залишитеся відданими Присязі, спрямуєте всі свої сили й здобуту професійну майстерність на підтримання миру та спокою».

img_0652«Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, міцності духу. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення в благородній справі служіння Українському народові!», – додав Іван Катеринчук.

Після виконання Державного Гімну України присутні вшанували пам’ять військових, правоохоронців і добровольців, які, захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої країни, загинули за свободу України.

img_0961Від імені Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з урочистою подією майбутніх поліцейських привітав директор Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС полковник поліції Геннадій Доскевич, який зазначив: «Сучасна поліція – це служба, що забезпечує головні принципи: безпеку, захист та права людини. Ми проводимо докорінну реформу системи МВС, втілюємо нові принципи державного сервісу у сфері правоохоронної діяльності. Її успіх і перемога залежать від усього суспільства і від вас зокрема. Від вашої мотивації при виборі професії, рішучості, сили та сміливості залежить втілення в життя позитивних напрацювань та здобутків! img_1208І саме від того, які знання і навички ви здобудете під час навчання, залежить не тільки ваша кар’єра, а й майбутнє країни! Це велика відповідальність і висока довіра! Я радий вашому життєвому вибору. Нам потрібні енергійні, чесні, відверті та відкриті для громади поліцейські. Переконаний, що в будь-яких обставинах ви залишитеся відданими Присязі, не зрадите правді, добру та честі. Служіть та Захищайте!».

Далі увазі присутніх було представлено виступ курсантів першого курсу з вокально-хореографічною композицією «УКРАЇНА ВПЕРЕД».

На завершення урочистостей, карбуючи крок, юні правоохоронці пройшли перед присутніми урочистим маршем у супроводі військового оркестру.