Першокурсники Херсонського факультету отримали шеврони ОДУВС

4Для хлопців та дівчат, які вступили цього літа до Херсонського факультету ОДУВС і стали курсантами, останні 8 тижнів максимально насичені новими враженнями та емоціями. Багато речей, які відбувалися з ними, були вперше й більше ніколи не повторюватимуться. Вперше в житті вдягли уніформу, як колись «пережили» перший клас у школі, пройшли випробуваннями табірного збору, для більшості вперше в житті довелося лягати спати та підніматися за командою, а нещодавно першокурсники отримали своє перше справжнісіньке посвідчення працівника поліції.

64 жовтня курсантам 1-го курсу проректор державного університету – декан Херсонського факультету ОДУВС Олексій Соловей вручив їхній перший справжнісінький шеврон, який засвідчив приналежність до співтовариства Одеського державного університету внутрішніх справ. Разом із шевронами курсанти отримали поясні системи.

Через лічені дні в цих курсантів відбудеться ще одна важлива подія: 12 жовтня, напередодні Дня захисника України, вони вперше складуть Присягу працівника поліції. Вчорашні школярі дуже відповідально готуються до цього заходу. Сподіваємось, що батьки й гості, які завітають до нас на свято, оцінять гідно їхні старання.