Перший проректор університету Сергій Кузніченко розповів про структуру та діяльність Національної поліції та Академії поліції Королівства Іспанії

dsc_0253Першим проректором Одеського державного університету внутрішніх справ доктором юридичних наук, професором, заслуженим діячем науки і техніки України Сергієм  Кузніченком було проведено відкриту лекцію на тему: «Структура та діяльність Національної поліції та Академії поліції Королівства Іспанії».

dsc_0256У ході лекції перший проректор зупинився на моделі іспанської поліції, до якої входять поліцейські сили держави, регіональні поліцейські сили та місцеві поліцейські сили.

За словами Сергія Кузніченка, сили безпеки Іспанії складають сили Національної поліції – озброєний інститут цивільного характеру, підпорядкований Міністерству внутрішніх справ, компетенція якого охоплює столиці провінцій і міські зони, визначені урядом, та Гарда Цивіл (Цивільна гвардія) – озброєний інститут військового характеру, підпорядкований Міністерству внутрішніх справ та Міністерству оборони, компетенція якого охоплює решту території та національні води.

dsc_0258Під час свого виступу перший проректор розкрив Компетенції Національної поліції (основний закон 2/1986), особливі функції Цивільної гвардії, а також окремо зупинився на структурі школи (академії) Національної поліції Іспанії.

dsc_0259Сергій Олександрович відмітив, що завданням Школи (академії) Національної поліції є забезпечення цілісної підготовки майбутніх членів другої категорії Базового рівня та Виконавчого рівня Національної поліції, а також навчальні заходи для деяких інших студентів з інших поліцейських сил у галузі поліцейської співпраці на національному та міжнародному рівні.

dsc_0267Крім цього, було представлено навчальну програму, організовану в Національній академії поліції, важливі цінності у навчанні поліції, якість служіння в Національній поліції Іспанії, основні етапи управління якістю та рівні забезпечення якості, а також навчальний план з еквівалентністю коледжу (категорія до молодшого інспектора) та навчальний план для рівня, що еквівалентний ступеня магістра.

Слід зазначити, що відкриту лекцію було проведено англійською мовою.