Перші враження від проходження виробничої практики студентів навчально-наукового інституту права та кібербезпеки

photo5429305452530873359Практика здобувачів вищої освіти є невід’ємною обов’язковою складовою підготовки фахівців. Період проходження виробничої практики для здобувачів вищої освіти є завжди незабутнім, адже це маленький крок до омріяної професії. Цьогоріч випускники-правоохоронці проходять практику у підрозділах Національної поліції, у адвокатів та в адвокатських об’єднаннях, Південному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції, Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України, Головному управлінні ДМС України в Одеській області та Юридичній клініці Одеського державного університету внутрішніх справ.

Наразі пройшов перший тиждень виробничої практики у здобувачів освітнього ступеня бакалавр спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність». Наші студенти із захопленням вирішили поділитися враженнями після першого «робочого» тижня.

photo5429305452530873360Мельничук Валерія: «Проходжу практику в Тульчинському районному ВП ГУНП у Вінницькій області. Щиро вдячна університету за можливість проходити практику там, де плануєш в майбутньому працювати. ОДУВС любить своїх студентів».

Собченко Альона поділилася такими враженнями: «Не зважаючи на те, що з початку практики пройшло всього кілька днів, але за цей час я зрозуміла, наскільки важливою ланкою у суспільстві є адвокатура та наскільки відповідальною та необхідною є діяльність адвоката. Проходячи практику в Адвокатському об’єднанні «Губський та партнери», відчуваю дух професіоналізму, законності та справедливості. Спостерігаючи, як адвокат бореться за порушені права клієнтів, виникає відчуття поваги до професії адвоката та гордості за адвокатську спільноту, адже в наш час вкрай мало професіоналів, які так відчайдушно відстоюють інтереси клієнтів».

Євстігнєєва Анастасія, яка проходить практику в Суворівському ВП ГУНП в Одеській області, першочергово згадала про приємний і дружній колектив. «Я би хотіла тут працювати у майбутньому», – сказала Настя.

photo5429305452530873360uБолгар Володимир: «Проходжу практику у відділі кадрів Роздільнянського ВП ГУНП в Одеській області, все добре, поки ніяких труднощів не виникало і все дається легко, керівник практики допомагає та підказує, ділиться своїм досвідом».

Витопоренко Володимир так сказав про свої враження: «Все чудово. Виконую поставлені завдання, побачив протоколи за статтями 203-205 КУпАП та вносив їх в акт списання 2017 року. Це маленький крок до майбутньої професії».

«У приємній компанії практика перетворюється на відпочинок», – так описала свій перший тиждень проходження виробничої практики у Південному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції України Снурніцина Галина.