Перше засідання ректорату університету в новому навчальному році

????????????????????????????????????5 вересня на першому в навчальному році засіданні ректорату Одеського державного університету внутрішніх справ відбулось урочисте вручення працівникам вишу відомчих заохочувальних відзнак МВС України.

????????????????????????????????????На початку засідання ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук привітав присутніх з початком нового навчального року та вручив нагороди працівникам.

Так, за сумлінну працю, досягнення високих результатів у службовій діяльності нагрудним знаком «Кращий працівник Міністерства внутрішніх справ України» нагороджено Нікітіна Анатолія Анатолійовича, проректора державного університету.

????????????????????????????????????За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу й самовідданість, високий професіоналізм відзнакою МВС нагороджено Домбрована Олександра Михайловича, начальника відділу матеріального забезпечення.

????????????????????????????????????Також було нагороджено сертифікатами учасників Міжнародної заочної науково-практичної конференції «Правова культура у сучасному суспільстві», яка проходила в установі освіти «Могильовський інститут Міністерства внутрішніх справ Республіки Білорусь»:???????????????????????????????????? Ірину Андрієнко, професора кафедри цивільно-правових дисциплін; Валерію Бондар, доцента кафедри загальноправових та соціально-гуманітарних дисциплін Херсонського факультету; Оксану Кузніченко, доцента кафедри цивільно-правових дисциплін та Олену Церковну, доцента кафедри цивільно-правових дисциплін.

Разом з цим, ректор університету привітав працівників, які відзначали Дні народження влітку, побажавши подальшої плідної роботи, нових професійних та особистих досягнень, а також нескінченних сил та наснаги.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????