Перша зустріч ректора університету з активом курсантсько-студентського самоврядування у новому 2020 році

Сьогодні, 08 січня, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін зустрівся з представниками Координаційної Ради курсантсько-студентського самоврядування вишу.

На зустрічі також була присутня помічник ректора з гендерних питань Вікторія Томіна, яка звернула увагу курсантів та студентів університету на відновлення функціонування Центру гендерної освіти ОДУВС, закликавши молодь до активної участі у різноманітних заходах, які проводитимуться спільно з представниками інших закладів вищої освіти.

Також обговорювалися питання залучення майбутніх правоохоронців до занять у спортивних секціях, які діють в університеті, з метою покращення рівня їх фізичної підготовки.

При цьому, учасники зустрічі торкнулися питання проведення інтелектуальних заходів не лише за участю курсантів та студентів вишу, а й для майбутніх абітурієнтів.