Перемога у Всеукраїнському конкурсі творчих і наукових робіт «10 кроків прокурора до подолання корупції»

2-7Перемогу у Всеукраїнському конкурсі творчих і наукових робіт «10 кроків прокурора до подолання корупції» здобула робота слухача магістратури університету – працівника ГУНП в Одеській області старшого лейтенанта поліції Ганни Симонової під керівництвом завідувача кафедри кримінального процесу ОДУВС підполковника поліції Ганни Тетерятник.

29 січня у Генеральній прокуратурі відбулася урочиста церемонія нагородження переможців. У конкурсі взяли участь понад тисячу студентів усіх закладів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю «Право», з роботами у виді презентацій, творів, відео та віршів.

2-5Протягом церемонії нагородження керівництвом Генеральної прокуратури багаторазово підкреслювалося, що вдруге поспіль робота Ганни Симонової під керівництвом Ганни Тетерятник стала переможцем цього Всеукраїнського конкурсу.

Цьогоріч талант слухача магістратури ОДУВС вразив конкурсну комісію креативним підходом, глибиною усвідомлення та висвітлення проблематики, який був викладений у творчому роздумі «Назад у теперішнє: корупція крізь простір та час».

2-6Як зазначив Генеральний прокурор України Юрій Луценко про роботу Ганни Симонової: «Це повість в формі блукань душі прокурора по різних історичних подіях. Дуже оптимістична робота. Дякую Ані за таку фантазію, тим більше, що я закоханий в історію ще з давніх-давен».

2-4До фіналу конкурсу було обрано 77 робіт, з яких визначено 10 переможців. Перемогли студенти із Чернівецької, Чернігівської, Запорізької, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Тернопільської областей. Окрім Одеського державного університету внутрішніх справ, виші МВС також представив Харківський національний університету внутрішніх справ.

Роботи переможців опублікуються у відомчому друкованому виданні «Вісник прокуратури».

Під час церемонії нагородження, яку проводили заступник Генерального прокурора України Анжела Стрижевська, заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич, а також заступник Голови Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Фредрік Весслау було вручено диплом переможця Ганні Симоновій, подяку від Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти та науки України науковому керівнику – Ганні Тетерятник, а також диплом Одеському державному університету внутрішніх справ, який від керівництва представив проректор університету полковник поліції Андрій Холостенко.

З роботою Ганни Симонової можна ознайомитись за посиланням: konkurs-2-1