Перемога студента ОДУВС у Чемпіонаті України з таїландського боксу

28 березня – 1 квітня в місті Одесі відбувся Чемпіонат України з таїландського боксу 2018, переможцем якого став студент Одеського державного університету внутрішніх справ.

Чемпіонат проходив на базі спортивного комплексу Одеської національної академії харчових технологій.

На це свято спорту приїхала рекордна кількість учасників з 19 областей України! Близько трьохсот бійців у своїх вагових та вікових категоріях зійшлися в боротьбі за звання Чемпіона України.

Чемпіонат відбувся з метою популяризації та розвитку таїландського боксу, підвищення спортивної майстерності, виявлення найсильніших, а також обміну досвідом між провідними спортсменами та тренерами.

Тож, продемонструвавши неабиякий спортивний хист, за результатами змагань:

— студент 3-го курсу факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ Роман Вагилевич посів 1-ше місце у ваговій категорії 54 кг.

По закінченню змагань спортсмен був нагороджений пам’ятною медаллю та грамотою.

Тож, вітаємо Романа з черговою перемогою та бажаємо подальших успіхів на спортивній арені.