Перемога спортсменки ОДУВС у XXIX Загальнопольському забігові незалежності

11 листопада в місті Пулави, що в Польщі, відбувся забіг «XXIX Ogólnopolskie Biegi Niepodległości» (XXIX Загальнопольський забіг незалежності), приурочений до Дня незалежності Польщі, у якому взяла участь спортсменка Одеського державного університету внутрішніх справ.

На дистанції в 10 км в абсолютній категорії впевнену перемогу здобула курсант 4-го курсу факультету № 3 Марія Радько.

Слід зазначити, що головна мета спортивного заходу — пропаганда здорового способу життя, популяризація бігу як найпростішої форми руху,  залучення людей до активних занять фізкультурою, підтримка соціальної активності та сімейного дозвілля.

Тож, привітаємо Марію з першим місцем та побажаємо їй міцного здоров’я та нових перемог!