Перемога спортсмена ОДУВС на Чемпіонаті Одеської області з легкої атлетики

19 січня 2017 року у спорткомплексі «Олімпієць» відбувся Чемпіонат Одеської області з легкої атлетики, у якому взяв участь слухач магістратури Одеського державного університету внутрішніх справ.

Позмагатись за першість приїхало понад 300 учасників з усієї області, які продемонстрували неабиякі навички у даному виді спорту.

Так, подолавши дистанцію 3000 метрів, 1-ше місце посів вже відомий нам спортсмен, слухач магістратури лейтенант поліції Олександр Крижевич, який вкотре гідно представив Одеський державний  університет внутрішніх справ на змаганнях такого рівня.

Тож, ми ніколи не хвилюємося за наших спортсменів, відряджаючи їх представляти наш вищий навчальний заклад на різноманітних змаганнях, адже впевнені в їх здібностях та професіоналізмі.