Призові місця курсантів ОДУВС на Чемпіонаті з САМБО

06-07 березня 2018 року відбувся чемпіонат з боротьби САМБО серед силових структур, у якому взяли участь курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.

Захід пройшов у спортивному комплексі Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України та зібрав у своїх стінах досвідчених та сильних борців.

Наші вихованці, завдяки своїм завзятим тренуванням та здобутим вмінням, стали сильними суперниками та вибороли наступні призові місця:

у ваговій категорії +100 кг:

— курсант 2-го курсу факультету № 1 рядовий поліції Георгій Діль посів 1-ше місце;

у ваговій категорії до 74 кг:

— курсант 3-го курсу факультету № 3 рядовий поліції Олександр Гончаров посів 1-ше місце;

у ваговій категорії до 62 кг:

— курсант 1-го курсу факультету №1 рядовий поліції Віктор Яковлев посів 1-ше місце;

у ваговій категорії до 100 кг:

— курсант 1-го курсу факультету № 3 рядовий поліції Максим Прокопенко посів 3-тє місце;

у ваговій категорії до 90 кг:

— курсант 2-го курсу факультету №1 рядовий поліції Сергій Марушкин посів 2-ге місце;

у ваговій категорії до 82 кг:

— курсант Херсонського факультету рядовий поліції Сергій Нечипорюк посів 3-тє місце.

Тож, такі неперевершені здобутки наших спортсменів – це результат наполегливої праці та великого бажання вдосконалення своїх спортивних вмінь.

З великою гордістю ми вітаємо спортсменів з перемогами, бажаємо й надалі не втрачати спортивного гарту та впевнено йти до нових спортивних досягнень.