Засідання наукового гуртка “Фортеця Права”

Одним з напрямів роботи кафедр Одеського державного університету внутрішніх справ є діяльність кафедральних наукових гуртків із залучення курсантської та студентської молоді до науково-дослідної роботи.

p81128-143946Науковий  гурток виступає як одна з форм якісної підготовки та виховання майбутніх фахівців вищої кваліфікації. Робота у гуртках забезпечує необхідне поєднання колективних форм роботи: бесіди, дискусії, обговорення доповідей тощо.

Так, 28 листопада відбулося планове засідання курсантсько-студентського наукового гуртка «Фортеця Права «Arce Legis» кафедри адміністративного права та адміністративного процесу, на якому його керівник, професор кафедри Сергій Баранов, привітав члена гуртка курсанта 301 взводу факультету № 2 Діану Саруханян з перемогою на IV Всеукраїнському студентському науковому симпозіумі «Співдружність наук: архітектура, економіка, право», який проходив в Університеті Короля Данила в місті Івано-Франківськ, а також провів з гуртківцями методичну бесіду з питань  підготовки тез для наукових доповідей і виступів на наукових конференціях.