Перемога курсантів ОДУВС у IІІ Всеукраїнському дебатному турнірі з цивільного права та процесу «Майстерність судової промови»

21 квітня 2018 року на базі Апеляційного суду Вінницької області був проведений IІІ Всеукраїнський дебатний турнір з цивільного права та процесу «Майстерність судової промови», в якому здобули перемогу курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.

У конкурсі взяли участь 23 команди з числа закладів вищої освіти юридичного спрямування.

Майбутні правники отримали реальну можливість спробувати себе в судовому процесі в ролі представників сторін. Темою турніру було медичне право. Перший раунд змагання включав у себе письмові роботи, що відображають правові позиції в справі. За його результатами до другого усного туру допустили 20 команд із 12 вишів.

Виступи оцінювали досвідчені фахівці — юристи-практики, які займаються цими питаннями, і фахівці в галузі медицини.

Попри відсутність належного досвіду участі в судових процесах, учасники турніру не лише продемонстрували гідний рівень теоретичних знань у сфері юриспруденції, медичного законодавства, але і вміло застосували ці знання в поставлених організаторами дебатів ситуаціях. Команди активно ставили питання одна одній, надавали ґрунтовний аналіз позиціям сторін на стадії судових дебатів.

І хоча всі виступи представлених команд були високо оцінені суддями турніру, проте місце переможців завдяки своїм знанням та завзяттю виборола команда «Білі комірці» за участі дівчат-курсантів 4-го курсу факультету № 3 ОДУВС Ганни Симонової та Ольги Бойко.

Слід відмітити, що допомогу в підготовці команди надала юридична компанія «AS Legal».

Тож, вітаємо наших дівчат з перемогою. Вони продемонстрували високий рівень професійної підготовки, вміння конструктивно вести дискусію, логічно мислити та знаходити переконливі аргументи в будь-якій ситуації.