Перейняття практичного досвіду курсантами ОДУВС

30 січня на лекційному занятті з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи України» курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності зустрілися з дільничним офіцером поліції сектору превенції Приморського ВП м. Одеси Головного управління Національної поліції в Одеській області старшим лейтенантом поліції Султаніє Мусаєвою.

photo5314649067181160122Бінарна лекція професора кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ к.ю.н., доцента підполковника поліції Катерини Рудой проводилася на тему «Національна поліція та інші органи МВС України».

Під час інтерактивної лекції розглядалися завдання та принципи діяльності Національної поліції України, система і основні повноваження Національної поліції України, правовий статус поліцейського: обов’язки, гарантії та відповідальність, порядок проходження служби у Національній поліції.

Так, Султаніє Мусаєва розповіла курсантам про адміністративно-правовий статус Національної поліції України, назвала систему поліції, визначила статус поліцейських відповідно до адміністративного законодавства України, охарактеризувала основні принципи діяльності поліції, права та обов’язки поліцейських, визначила їх спеціальні повноваження, а також зазначила особливості відповідальності поліцейських. Окрему увагу приділено Дисциплінарному статуту Національної поліції України.  Лекція пройшла цікаво, викликала у курсантів багато запитань, залишила нові враження.