Пейнтбол-змагання серед курсантів факультету №3

img_20181104_174508_371Пейнтбол — це активна командна гра, яка набирає все більшої популярності серед сучасної молоді. Де, як не тут, можна відчути себе справжнім воїном — сміливим, розважливим, спритним. Але при цьому мати можливість зберегти собі життя й брати участь у різних боях знову й знову.

img_20181104_174514_349Так, 4 листопада серед курсантів 2-го курсу факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ проведено матч з пейнтболу за сценаріями: «Захоплення бази супротивника», «Штурм будинку, захопленого супротивником», «Захоплення прапора».

img_20181104_174652_666У супроводі фахівця факультету № 3 підполковника поліції Сергія Терещенка та викладача-куратора Наталії Проданець, курсанти, поділившись на команди «Зелених» та «Червоних», зійшлися в запеклій боротьбі задля визначення команди переможця.

За результатами матчу з рахунком 8:2 перемогла команда «Червоних».

Слід зазначити, що пейнтбол — спорт, який не втомлює, а приносить задоволення. Ця гра сприяє розвитку не тільки фізичних можливостей, але також тактичних і аналітичних навичок. До того ж, як командна гра, вона здатна згуртувати колектив, навчити вмінню діяти спільно, виручати товаришів і навіть жертвувати собою заради досягнення високої загальної мети.