Патріотичний флешмоб курсантів ОДУВС до Дня Державного прапора України та Дня Незалежності України

З нагоди відзначення державних свят – Дня Державного прапора України та Дня Незалежності України на стройовому плацу Одеського державного університету внутрішніх справ курсантами 1-го курсу факультетів підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, превентивної діяльності та органів досудового розслідування організовано патріотичний флешмоб, щоб ще раз підкреслити своє прагнення до єдності та миру в Україні.

Зокрема, понад 300 вихованців університету вишикувалися на плацу, створивши «живу» жовто-блакитну карту України. Серце нашої країни – Київ позначили державним стягом, Одесу – прапором міста. Також слід зазначити, що вся Одеська область та Кримський півострів були вдягнені в національне вбрання.

Тож у піднесеному настрої та охоплені почуттям патріотизму курсанти ОДУВС продемонстрували незалежність нашої держави та єдність народу.

Такі патріотичні заходи дуже необхідні для молодого покоління, вони згуртовують та надихають на нові звершення заради сильної та вільної України.

Вітаємо Вас із святами! Будьмо гідними нашої історії! Слава Україні!