Патріотична лекція серед курсантів ОДУВС

21 листопада серед курсантів 1-го курсу Одеського державного університету внутрішніх справ проведено патріотичну лекцію-бесіду, з нагоди Дня Гідності та Свободи.

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада, встановлене задля утвердження в Україні ідеалів свободи й демократії на честь доленосних подій в Україні початку XXI століття. Ця дата є днем шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей та  національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Вихованці університету переглянули презентацію про події в країні, яка має на меті виховання патріотизму й поваги до незламності та нескореності українського народу.

Цікавими були дискусії та думки курсантів про історично складені передумови теперішньої боротьби за незалежність на Сході нашої країни, важливість системних змін в Україні та роль молоді в цих перетвореннях.