Патріотичні лекції серед вихованців ОДУВС

photo5276158356253420896Напередодні Дня Соборності, який відзначається 22 січня, провідним фахівцем Русланом Левченком та фахівцем Вікторією Перевезнюк факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції було проведено тематичну лекцію для курсантів першого курсу Одеського державного університету внутрішніх справ щодо розуміння важливості історичного об’єднання українських земель, а також важкого шляху, який було пройдено до відновлення державної незалежності України, яка відбулася 24 серпня 1991 року.

photo5278638738521566273Разом з цим, захід історично-патріотичного виховання проведено т.в.о. декана факультету Олегом Донченком спільно з фахівцем факультету підполковником поліції Сергієм Терещенком з магістрами факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

photo5278455850224168209Також за участю директора навчально-наукового інституту права та кібербезпеки Олександра Михайлова, студентів (магістрів), та підтримки голови курсантсько-студентського самоврядування проведено історичний екскурс у події об’єднання українських земель в одній державі.

Вихованці університету також переглянули відеоролики про події в країні, які мають на меті виховання патріотизму й поваги до незламності та нескореності українського народу.

Цікавими були дискусії та думки курсантів про історично складені передумови теперішньої боротьби за незалежність на Сході нашої країни, важливість системних змін в Україні та роль молоді в цих перетвореннях.