Пам’яті видатного філософа Мирослава Поповича

В Одеському державному університеті внутрішніх справ вшановано пам’ять видатного українського філософа, академіка НАН України, заслуженого діяча науки і техніки України Мирослава Поповича.

Патріарха української сучасної філософської думки не стало 10 лютого 2018 року. Про внесок Мирослава Поповича у скарбницю національної наукової думки майбутнім правникам розповіла завідувач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін доктор філософських наук, професор Оксана Надибська. Оповідь про творчий шлях та науковий доробок Мирослава Поповича лектор закінчила відомим висловлюванням мислителя, що здатне послугувати дороговказом всім нащадкам української державності: «Зараз є всі умови, щоб люди народжувались не лише біологічно, а й соціально, щоб вони мали на собі «печать Божу». І саме це так вражає іноземців – вони собі уявити не можуть, щоб так боротись за європейські цінності».