Ознайомлення курсантів 1-го курсу Херсонського факультету ОДУВС з роботою вибухотехнічного відділу ГУНП в Херсонській області

15 липня курсанти 1-го курсу Херсонського факультету ОДУВС згідно програми ознайомчої практики ознайомились з функціями та особливостями діяльності вибухотехнічного відділу ГУНП в Херсонській області.

Курсанти мали нагоду почути від співробітників вибухотехнічного відділу про характер їх роботи, побачити реальні вибухонебезпечні об’єкти, які їм доводиться знешкоджувати: протипіхотні осколкові міни типу ПОМ-1с, навчальні міни-пастки МС-3 та МС-4, мінометну міну калібру 50 мм, тротилові шашки, корпус реактивної протитанкової гранати РПГ–26, саморобні вибухові пристрої та ін.

Питання та висловлені думки курсантів засвідчили корисність такої зустрічі для майбутніх правоохоронців.