ОЗНАЙОМЧЕ ЗАНЯТТЯ З ПРАЦІВНИКАМИ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

2-23-2В рамках ознайомчої практики курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ім. Олександра Одарія продовжують заняття з працівниками практичних підрозділів Національної поліції України.

Науково-педагогічними працівниками кафедри оперативно-розшукової діяльності – кандидатом юридичних наук, професором Сергієм Албулом, кандидатом юридичних наук Тарасом Щуратом, кандидатом юридичних наук полковником поліції Євгеном Поляковим та фахівцем факультету підполковником поліції Володимиром Богачем було організовано та проведено заняття майбутніх правоохоронців з працівниками Управління патрульної поліції в Одеській області.

5-26-2Майбутні правоохоронці дізналися про функції патрульної поліції, напрями її діяльності, технічне оснащення. Окремо були розглянуті питання щодо взаємодії патрульної поліції з працівниками оперативних підрозділів на місці вчинення кримінальних правопорушень.

В процесі спілкування працівники практичних підрозділів відповіли на чисельні запитання курсантів.

Професор кафедри
ОРД ФПФПКП ОДУВС
кандидат юридичних наук,
професор                                                                                  Сергій Албул