ОЗНАЙОМЧЕ ЗАНЯТТЯ З ОСНОВ ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

2-153-13Триває ознайомча практика курсантів 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ім. Олександра Одарія.

Сьогодні до курсантів завітали представники кафедри оперативно-розшукової діяльності – кандидат юридичних наук, професор Сергій Албул та кандидат юридичних наук Тарас Щурат.

Науково-педагогічним складом кафедри, яка є випускаючою для факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, спільно з представниками факультету було проведено ознайомче заняття з основ оперативно-розшукової діяльності.

4-135-14Під час заняття курсанти дізналися про поняття та функції оперативно-розшукової діяльності, її правову основу та принципи, на яких вона ґрунтується. Крім цього, було зосереджено увагу на завданнях та напрямах діяльності оперативних підрозділів Національної поліції України, правах та обов’язках підрозділів, які здійснюють оперативно-розшукову діяльність, напрямах забезпечення прав громадян під час здійснення ОРД.

Представники кафедри відповіли на чисельні запитання, які виникали під час спілкування.

Ознайомча практика триває. Попереду – відвідування підрозділів Національної поліції, зустрічі з практичними працівниками.

Професор кафедри
ОРД ФПФПКП ОДУВС
кандидат юридичних наук,
професор                                                                                                                 Сергій Албул