Ознайомча практика курсантів ОДУВС триває

dscf1928dscf193426 липня під час ознайомчої практики курсанти 1-го курсу факультету № 1 Одеського державного університету внутрішніх справ, під керівництвом декана факультету підполковника поліції Ігоря Козака, за участю провідного фахівця факультету № 1 Ігоря Пучкова, викладачів кураторів у складі: доцента кафедри ОРД полковника поліції Євгена Полякова та викладача кафедри ОРД Тараса Щурата відвідали Управління патрульної поліції у м. Одесі.dscf2001

dscf1939Під час екскурсії фахівці УПП розповіли про діяльність управління, продемонстрували озброєння патрульних екіпажів, ознайомили з оснащенням службових автомобілів, на яких проходить патрулювання.

Керівництво роти тактично-оперативного реагування (ТОР) УПП у м. Одесі роз’яснили методи та специфіку роботи підрозділу, показали спорядження та зброю бійця ТОР, а також довели умови вступу до свого підрозділу.

Крім цього, декан факультету підполковник поліції Ігор Козак розповів про роботу Сервісного центру МВС України у Одеській області, його завдання та структуру.

dscf2039dscf2064Сумісно з фахівцями відділення комплексного дослідження транспортних засобів та документів, що їх супроводжують НДЕКЦ МВС України в Одеській області, підполковник поліції Ігор Козак провів заняття з курсантами, під час якого було роз’яснено завдання центру.

Цього ж дня з курсантами 1-го курсу факультету № 1 провів зустріч начальник управління протидії наркозлочинності ГУНП в Одеській області полковник поліції Максим Бойко, який розповів про структуру підпорядкованого підрозділу, його завдання та значення, довів про окремі новітні методи боротьби з наркозлочинністю та провів екскурсію підрозділом.

dscf1945 dscf1950 dscf1958 dscf1977 dscf1979 dscf1980 dscf1992 dscf2023 dscf2032