Освітня програма «2 роки курсант – 1 рік слухач» в дії

img_4594Закінчивши два курси денної форми навчання за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», для здобуття практичних навичок вони пішли працювати. Які враження, чи виправдалися очікування, чи не жалкують про зроблений вибір? Про все це йшлося на зустрічі тепер вже патрульних поліцейських з курсантами першого та другого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Одеського державного університету внутрішніх справ.

img_4598Захід пройшов за участі т.в.о. декана факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності полковника поліції Сергія Медведенка, командира 2-го батальйону Управління патрульної поліції в Одеській області капітана поліції Ігоря Локтіонова та інспектора 2-го батальйону лейтенанта поліції Віталія Слюніна.

Учасники освітньої (професійної) програми «2 роки курсант – 1 рік слухач» розповіли про її переваги курсантам, перед якими за рік чи два постане вибір – продовжувати навчання або вже завтра вирушати на службу.

img_4531“Чи не жалкую я? Однозначно ні. Я маю нормований графік роботи та гідну зарплатню. Звичайно, батьки дуже хвилювались, дізнавшись про моє рішення йти працювати вже на третьому курсі, але це був мій вибір, тож вони погодилися і підтримали мене», – розповідає поліцейський 1-го батальйону рядовий поліції Олексій Соломаха.

Слід зазначити, що програма «2 роки курсант – 1 рік слухач» передбачає два роки здобуття освітнього ступеня «бакалавр» на денній формі навчання за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», а третій рік – переведення на заочну форму навчання та проходження служби на посадах молодшого складу поліції. По закінченню 3-річного терміну випускники гарантовано отримують лейтенантські погони та будуть призначені на офіцерські посади в підрозділах превентивної діяльності Національної поліції України.

img_4524_1«Коли надійшла пропозиція піти на службу в патрульну поліцію, вагань не було зовсім. Дуже важливою є підтримка командирів, колег та вашого наставника, який завжди поруч, підказує та допомагає. Потрібно бути обережним, знати законодавчу базу та думати перш, ніж щось робити. Робочий графік дозволяє приділити час собі, а отримані кошти дають можливість витратити їх на власні потреби, не обтяжуючи батьків», – ділиться враженнями поліцейський 1-го батальйону рядовий поліції Інна Омельченко. img_4600

Сьогоднішні ще начебто діти вже завтра готові вийти на службу і кожен з них розуміє, що від нього, його знань та прийнятих рішень залежатиме доля людей. Я переконаний, що програма «2+1» дасть позитивні результати, адже вже зараз можна з впевненістю сказати, що ми маємо молоде поповнення поліцейських, які, отримуючи певний досвід роботи, зможуть більш ефективно виконувати покладені на них завдання під час подальшої служби на офіцерських посадах в органах Нацполіції», – зазначив ректор університету В’ячеслав Аброськін.

img_4543 img_4536 img_4521  img_4592 img_4596 img_4597