Освітньо-виховний захід для курсантів та студентів Херсонського факультету ОДУВС

11 квітня 2018 року на базі Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ відбувся освітньо-виховний захід, присвячений питанням інтеграції України у європейський та світовий культурний простір.

6Курсантам та студентам Херсонського факультету була запропонована літературна подорож на тему «Вершини світового письменства». Головний бібліотекар Херсонської обласної бібліотеки імені Дніпрової Чайки Юлія Черненко за допомогою літературного GPS-навігатора по Херсонщині розповіла майбутнім правоохоронцям про діячів культури, письменників, поетів, які стали відомими не лише в Україні, але й в багатьох країнах Європи.

Курсанти і студенти Херсонського факультету з великим інтересом познайомились з духовними і культурними джерелами рідного краю, який знають і високо шанують в багатьох європейських країнах.

В організації освітнього заходу на факультеті взяли активну участь завідувач навчально-методичного відділення майор поліції Лейла Дундич; член-кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Володимир Бутенко та інші співробітники факультету.