Освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» будуть створені в ОДУВС

Відтепер освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна», через які жителі тимчасово непідконтрольних територій можуть вступати до вишу за спрощеною системою, будуть створені й на базі Одеського державного університету внутрішніх справ. Відповідний наказ за № 373 від 04 травня 2020 року підписав Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Це забезпечить право на здобуття вищої освіти в ОДУВС для осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та територія окремих районів Донецької та Луганської областей.

«Створення на базі нашого університету таких освітніх центрів дасть можливість молоді з Криму, Донеччини та Луганщини вступати до Одеського державного університету внутрішніх справ за спрощеною процедурою, не складаючи ЗНО, та в подальшому працювати в правоохоронних органах нашої держави», – наголосив ректор університету В’ячеслав Аброськін.