Підрозділи поліції особливого призначення підвищують кваліфікацію в ОДУВС

img_9323img_9324В Одеському державному університеті внутрішніх справ короткострокове підвищення кваліфікації проходять підрозділи поліції особливого призначення.

Навчально-тематичним планом передбачено проведення навчально-тренувальних стрільб з автоматичної зброї, які проходили на базі полігону Національної Гвардії за участі завідувача кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки ОДУВС полковника поліції Володимира Дулгера, доцента кафедри Олександра Ніколаєва та старшого викладача кафедри Віталія Прядко.

img_9406img_9416Під час теоретичної частини навчання проводились заняття з вивчення тактичної та вогневої підготовки, військової топографії, інженерної підготовки та долікарської допомоги. Разом з цим, поліцейські відпрацьовували заходи протидії масовим заворушенням, звільнення заручників та відточували свою стрілецьку майстерність.

Слід відзначити, що основною метою проведення подібних навчань є, перш за все, вдосконалення дій особового складу щодо підтримки правопорядку, а також готовність до забезпечення безпеки громадян.

img_9434img_9320 img_9321  img_9334 img_9347 img_9352 img_9360 img_9366 img_9382 img_9396 img_9397  img_9426