Особливості судово-психіатричної експертизи та пенітенціарної психіатрії

03 квітня в Одеському державному університеті внутрішніх справ доцентом кафедри психології та педагогіки факультету № 3 кандидатом психологічних наук Ольгою Смирновою організовано проведення лекції «Особливості судово-психіатричної експертизи та пенітенціарної психіатрії» серед студентів 3-4-го курсів факультету № 4.

Захід відбувся за участі головного судового психіатра Одеської області Олексія Толмачова та доцента кафедри психіатрії і наркології Одеського національного медичного університету кандидата медичних наук Віктора Пахмурного сумісно зі студентами Одеського національного медичного університету.

Майбутні юристи дізналися про психічні розлади, які мають правове значення у цивільному та кримінальному процесах, процесуальні та організаційні основи судово-психіатричної, судово-психологічної та комплексної психолого-психіатричної експертиз, а також про примусове лікування, кримінальне та кримінально-виконавче законодавство України з питань застосування примусового лікування, заходи медичного характеру стосовно хворих, які вчинили суспільно небезпечні дії, критерії недієздатності тощо.

Лекція пройшла у теплій, дружній атмосфері та сприяла обміну знаннями між студентами провідних вишів Одещини.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????