Поряд з традиційними методами навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ повноправне місце при підготовці кваліфікованих фахівців займає бінарна модель навчання: навчальне заняття проводить викладач і практичний працівник – фахівець тієї кваліфікації, по якій ведеться підготовка курсантів в університеті.

img_2079img_208207 травня для курсантів 103 навчального взводу 1-го курсу факультету № 2 провели бінарне заняття з навчальної дисципліни «Особиста безпека поліцейського» викладач кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки Олена Дьорова та начальник відділу охорони публічного порядку УПД ГУНП в Одеській області майор поліції Юрій Мерденов.

Тема заняття – «Організаційно-правові проблеми забезпечення особистої безпеки професійної діяльності поліцейського». Протягом заняття викладач пояснював загальні питання теми, а практичний працівник конкретизував їх з урахуванням практичного досвіду. Крім того, Юрій Володимирович розповів про діяльність поліції превенції – туристичної поліції, водної поліції, поліції діалогу.