Оnline-флешмоб «Я-емоційний» серед вихованців вишу

Днями психологи відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення університету з нагоди Всеукраїнського дня психолога дистанційно організували та провели психологічний online-флешмоб «Я-емоційний». Участь у даному заході сприяла збереженню та підтримці позитивного психоемоційного стану курсантів, згуртованості, освоєнню нових форм дистанційного спілкування з психологами університету.

За результатами флешмобу визначено найактивніших учасників та переможців, якими стали курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності, а саме: Іванчишина А.Л. (106 навчальний взвод), Лондар Є.О. (110 навчальний взвод) та Пєнкова Д.В. (108 навчальний взвод).