Онлайн заняття з іноземної мови

4Сьогодні, 13 травня, професором кафедри мовної підготовки кандидатом педагогічних наук Аллою Бочевар була проведена онлайн трансляція практичного заняття із курсантами 111 взводу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування. 1

На занятті з теми «Parts of a car» курсанти працювали над формуванням навичок опису автомобіля англійською мовою — марки, кольору, реєстраційних номерів тощо. Здобувачі освіти вивчили частини транспортного засобу та перелік документів водія. Нові лексичні одиниці були закріплені в інтерактивному режимі в системі онлайн-вправ та тестів. 3На занятті курсанти активно брали участь у діалозі та висловлювали свої думки англійською мовою.

«Позитивна атмосфера на онлайн-заняттях та різноманітність навчального матеріалу й форм викладання є запорукою мотивації вивчення іноземної мови навіть в умовах карантинного режиму, а це є першим кроком до успіху», – зазначає професор кафедри.