Онлайн-семінар на тему «Запобігання корупції в Україні»

img-5817img-5820Корупція, за даними численних аналітичних звітів та опитувань, є найбільшою проблемою як для іноземного, так і для вітчизняного бізнесу. Очевидні проблеми, викликані високим рівнем хабарництва та зловживання, – руйнація системи цінностей суспільства, тотальна недовіра до органів державної влади, що врешті-решт призводить до негативних економічних наслідків, збільшуючи нерівність та уповільнюючи зростання доходів населення. Впродовж довгого часу корупція залишається однією з найбільших проблем України та є темою для постійних дебатів.

30 червня кафедрою адміністративного права та адміністративного процесу було проведено онлайн-семінар на тему: «Запобігання корупції в Україні» за участю:

– Сергія Деркача, керівника Департаменту запобігання та виявлення корупції Національного агенства з питань запобігання корупції;

img-5821img-5819Олексія Вербицького, представника Одеського управління департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України;

Христофора Ярмакі, професора кафедри адміністративного права та адміністративного процесу, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України;

– Сергія Шатрави, завідувача Науково-дослідної лабораторії з проблем забезпечення діяльності поліції ХНУВС, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України.

Під час семінару обговорювалися питання щодо сучасного стану корупції в Україні, особливостей діяльності НАЗК, правового становища викривачів, а також окремі зміни в Закон України «Про запобігання корупції».