Онлайн-презентація професії поліцейського

З метою розширення уявлень молоді про світ професії поліцейського, отримання різноманітної інформації про Одеський державний університет внутрішніх справ представники вишу взяли участь в онлайн-презентації зі школярами 8-11 класів загальноосвітньої школи № 3 м. Білгород-Дністровського, яка відбулася водночас на базі ОДУВС в м. Одесі та на базі культурно-освітнього медіа-центру бібліотеки ім. О.С. Пушкіна в м. Білгород-Дністровському Одеської області.

Під час скайп-зустрічі в онлайн-режимі школярів було ознайомлено з професіями та спеціальностями, за якими здійснюється навчання в університеті, умовами вступу до закладу вищої освіти, а також можливостями працевлаштування після закінчення навчання.

Учні мали можливість поспілкуватися зі старшим науковим співробітником науково-дослідної лабораторії з проблемних питань кримінального аналізу університету Дмитром Афоніним, а також курсантом 3-го курсу факультету № 2 рядовим поліції Владиславом Таранюком, які розповіли про поняття кримінального аналізу та його роль для поліцейських та суспільства в цілому саме в попередженні правопорушень.

Захід відбувся за сприяння Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості.