Оголошується конкурс!

З нагоди відзначення державних свят – Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України серед курсантів, студентів та слухачів Одеського державного університету внутрішніх справ оголошується патріотичний фотоконкурс «Моя Батьківщина – Україна».

Запрошуємо зробити фотознімок за Вашої участі на фоні мальовничої української природи, в національних костюмах або з державною символікою, який показує, чому Ви пишаєтеся Україною. Розкрийте свій особистий погляд на країну, її красу та багатогранність – усе залежить тільки від Вашої фантазії.

Умови участі дуже прості. Опублікуйте фото на своїй сторінці в соціальних мережах Instagram або Facebook, обов’язково на фото розмістіть напис ОДУВС та два блакитно-жовтих серця поряд, а під публікацію поставте #МояБатьківщинаОДУВС♥♥.

Це чудова нагода проявити себе та отримати приємні подарунки за 1-ше, 2-ге та 3-тє місця.

Конкурс проходитиме з 2 по 22 серпня 2019 року. Підсумки будуть підведені 23 серпня 2019 року.

Найкращі роботи будуть розміщені на офіційному сайті університету та сторінках у соцмережах під час святкування Дня незалежності України.

Зробимо свята яскравішими!