Оглядова екскурсія курсантів до Управління інформаційної підтримки та координації поліції «102»

07 липня 2017 року в рамках проведення ознайомчої практики курсантів 1-го курсу факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ була проведена оглядова екскурсія до Управління інформаційної підтримки та координації поліції «102» ГУНП в Одеській області, розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Преображенська, 44.

img_3612Під час проходження практики курсанти ознайомилися із порядком функціонування служби диспетчерів, порядком обробки та передачі інформації патрульним нарядам, порядком реагування на події.

img_3616Координаторами ознайомчої практики від Одеського державного університету внутрішніх справ виступили завідувач кафедри адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки факультету № 2 кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Артем Шелехов; професор кафедри адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Максим Корнієнко та викладач кафедри адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки кандидат політичних наук майор поліції Руслан Карагіоз.

Оглядова екскурсія була проведена за сприянням начальника Управління інформаційної підтримки та координації поліції «102» ГУНП в Одеській області Олега Павленка та начальника відділу служби «102» ГУНП в Одеській області підполковника поліції Романа Лишковят.

Ознайомча практика курсантів 1-го курсу факультету № 2 ОДУВС організовується та проводиться відповідно до положень Законів України «Про Національну поліцію», «Про освіту», «Про вищу освіту», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про Національну поліцію», згідно наказу МВС України від 27.06.2013 року № 621 «Про затвердження Положення про практичну підготовку слухачів та курсантів вищих навчальних закладів МВС України», навчальних планів і програм стажування курсантів Університету, погоджених із керівництвом ГУНП  в Одеській області.