[gtranslate]

ОДУВС відвідала керівник регіонального програмного офісу UNODC

17 квітня 2018 року до Одеського державного університету внутрішніх справ завітала керівник регіонального програмного офісу Управління ООН з наркотиків та злочинності (UNODC) Жаннат Космухамедова.

У зустрічі взяли участь проректор університету підполковник поліції Андрій Холостенко, завідувач науково-дослідної лабораторії з проблемних питань протидії наркозлочинності підполковник поліції Ігор Горбаньов та завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності підполковник поліції Сергій Андрусенко.

Під час зустрічі обговорювались питання проведення спільних заходів щодо протидії наркозлочинності, а також визначено напрями подальшої співпраці в зазначеному напрямку.

Іноземну гостю було ознайомлено з матеріально-технічною базою університету, продемонстровано навчальні аудиторії, зокрема, спеціалізовані аудиторії з протидії наркозлочинності.

За підсумками зустрічі прийнято рішення про проведення на базі Одеського державного університету внутрішніх справ тренінгів з охорони праці для патрульних поліцейських, працівників відділу протидії наркозлочинності, а також представників науково-педагогічного складу ОДУВС.