ОДУВС відвідала іноземна делегація

img_696017 травня 2017 року до Одеського державного університету внутрішніх справ завітала співробітник Адміністрації протидії незаконному обігу наркотиків Департаменту юстиції Сполучених Штатів Америки Тетяна Ренелт та керівництво Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України.

img_6952Під час зустрічі з керівництвом та представниками науково-педагогічного складу університету іноземну гостю ознайомили з історією та особливостями навчання в ОДУВС, криміналістичною лабораторією університету та матеріально-технічною базою вищого навчального закладу.

img_6973Далі гості відвідали мультимедійний тир вишу, де фахівці науково-дослідної лабораторії продемонстрували власну розробку університету – приціл телевізійний «Мигдаль», який дозволяє ведення прицільної стрільби з вогнепальної зброї з укриття без прямого біовізуального контакту стрілка з ціллю.

Загалом зустріч пройшла ефективно та плідно, що є кроком у становленні партнерських взаємин і розбудови тісної співпраці.