ОДУВС відвідала іноземна делегація

9 вересня до Одеського державного університету внутрішніх справ завітала іноземна делегація з метою проведення зустрічі в рамках «Програми обміну поліцейськими» Європейського поліцейського коледжу (CEPOL), яка пробуде в нашому закладі вищої освіти до 13 вересня.

У складі делегації присутні представники Литовської Республіки: Раса Девеікієне, головний спеціаліст відділу моніторингу та координації відділу координації розслідування Спеціальної слідчої служби Литовської Республіки, та Лілія Лавінскієне, головний слідчий відділу розслідування злочинів служби розслідування фінансових злочинів при Міністерстві внутрішніх справ Литовської Республіки; а також представник Королівства Іспанія Давід Хернандес Лопес, інспектор поліції, викладач Авільської академії поліції.

Зустрічали гостей проректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Сергій Кузніченко; завідувач кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення кандидат юридичних наук майор поліції Карен Ісмайлов; доцент кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення кандидат технічних наук, доцент Володимир Пядишев; професор кафедри криміналістики та психології майор поліції Олександр Заєць; в.о. завідувача кафедри адміністративної діяльності поліції підполковник поліції Максим Корнієнко.

Іноземні гості були представлені ректору Одеського державного університету внутрішніх справ доктору юридичних наук генералу поліції третього рангу Івану Катеринчуку, який виразив надію на подальше плідне співробітництво в рамках CEPOL та побажав комфортного перебування в стінах нашого навчального закладу.

Окрім цього, гості завітали до Музею органів внутрішніх справ міста Одеси, в якому зібрана одна з найцікавіших колекцій зброї, речових доказів, світлин різних часів протягом всієї історії формування поліції.

Також делегатам було продемонстровано стрілецький та мультимедійний тири ОДУВС, де гості мали змогу ознайомитися з методиками проведення практичних занять з вогневої підготовки з курсантами старших курсів.

Зустріч пройшла в робочій та водночас дружній атмосфері.