ОДУВС у програмі Healthy Challenge 2019

Одеський державний університет внутрішніх справ було відібрано до участі у програмі Healthy Challenge 2019. Це молодіжна ініціатива для розвитку здорового способу життя серед студентів закладів професійно-технічної та вищої освіти в Дніпропетровській, Черкаській, Миколаївській та Одеській областях.

Організатори: Центр «Розвиток КСВ» та Фонд ООН у галузі народонаселення.

Партнери Програми: Міністерство молоді та спорту, Інститут модернізації змісту освіти МОН, Центр громадського здоров’я МОЗ та молодіжний проект Teenergizer.

За участі ОДУВС 22 квітня розпочато змагання за міні-гранти на розвиток здорового руху.

Тож, кафедра спеціальної фізичної підготовки ОДУВС залучає та запрошує приєднатися усіх студентів/курсантів та увесь робочий колектив ОДУВС до участі у Healthy Challenge 2019 (4 тижня активностей з поширенням здорового способу життя серед студентів/курсантів та викладачів)!