• Українська
  • English
×

Спортивні нагороди ОДУВС на чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з боротьби самбо

2img_95903-25 квітня в місті Одесі у спортивному комплексі «Динамо» було проведено чемпіонат ФСТ «Динамо» України з боротьби самбо за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2019» серед збірних команд закладів вищої освіти МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ України.

Перед початком змагань своїми виступами спортсменів підтримали представники Федерації гімнастики України та група черлідінгу.

img_9604Слід відмітити, що самбісти нашого вишу вкотре підтвердили свій високий рівень підготовки та посіли наступні призові місця на чемпіонатіimg_9612:

– курсант 2-го курсу факультету №1 Віктор Яковлєв посів 1-е місце у ваговій категорії 57 кг;

– курсант 2-го курсу факультету №3 Максим Прокопенко виборов 3-тє місце у ваговій категорії 100 кг;

– курсант 4-го курсу Херсонського факультету Владислав Терещенко зайняв 3-тє місце у ваговій категорії 100 кг;

– курсант 3-го курсу факультету № 1 Георгій Діль посів 1-ше місце у ваговій категорії понад 100 кг.

У загальнокомандному заліку Одеський державний університет внутрішніх справ посів 2-ге місце, тож щиро вітаємо із здобутими перемогами та пишаємося нашими спортсменами!

img_9601img_9609 img_9631 img_9637 img_9644 img_9657 img_9668 img_9690 img_9692 img_9706 img_9715 img_9600img_9667img_9723img_9664