Одеський державний університет внутрішніх справ запрошує вступати на заочну форму навчання за державним замовленням!!!

Працівники Національної поліції та МВС України запрошуються для здобуття вищої освіти за державним замовленням освітнього ступеня бакалавра, спеціальність 262 «Правоохоронна діяльність» на факультеті підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності (заочна форма навчання), а також у Херсонському факультеті.

Для поліцейських (особи молодшого складу поліції, які мають повну загальну середню освіту) конкурсні предмети складаються в університеті:

1. Історія України.
  2. Українська мова та література.
  3. Оцінка рівня фізичної підготовленості.

Для цивільних осіб, які працюють на підприємствах, в установах, закладах, що належать до сфери управління МВС або Національної поліції, та мають повну загальну середню освіту:

ЗНО (2017 р., 2018р. ,2019 р., 2020 р.):

1. Історія України;
  2. Українська мова та література.

Оцінка рівня фізичної підготовленості (складається в університеті).

З приводу оформлення навчальної справи необхідно звернутися до підрозділу кадрового забезпечення за місцем роботи з 22 червня до кінця липня 2020 року.

Закінчення прийому навчальних справ – до 08 серпня 2020 року включно.

Реєстрація кандидатів на навчання – 18 серпня 2020 року.

Зарахування вступників – 24 серпня 2020 року.

Телефони для довідок: 0949472017; 0966828463